Wesprzyj moich przyjaciół w dokończeniu budowy domu i otrzymaj ode mnie wyjątkowy prezent! Więcej informacji tutaj.

Współpraca

Strona główna » Współpraca

Wykłady na żywo

Dynamiczne, pełne inspiracji wykłady, dostosowane do potrzeb i specyfiki grupy odbiorców

Spotkania mentoringowe

Odkrywanie potencjału i rozwój kompetencji poprzez rozwój osobisty i zawodowy.

Wykłady online

Dostosowane do unikalnych potrzeb docelowej grupy odbiorców.

Wydarzenia otwarte

Dedykowane dla szerszej społeczności, dostępne po zakupieniu biletu.

Zacznijmy współpracę

Współpraca
W celu zagwarantowania uczestnikom najwyższej jakości wykładów, opracowałem na podstawie swoich 30-letnich doświadczeń, zasady współpracy. Zasady mają charakter ogólny. W każdym przypadku szczegóły współpracy ustalam indywidualnie, zgodnie z konkretnymi oczekiwaniami klienta i możliwościami ich zrealizowania.

Prowadzę wykłady autorskie tj. odnoszące się do moich osobistych doświadczeń, w kontekście metod pozwalających zwiększyć skuteczność i satysfakcję w życiu osobistym i zawodowym. Najczęściej podczas spotkań całej firmy, wybranych działów czy grup pracowników np. kadra zarządzająca, handlowcy, itp. Również podczas imprez wystawienniczych czy konferencji. W wykładach uwzględniam indywidualne potrzeby klienta, dotyczące aktualnej sytuacji w firmie, specyfiki grupy czy celów i szerszego kontekstu tematycznego spotkania. W celu zachowania najwyższej wiarygodności nie prowadzę wykładów na zamówiony temat, jeśli nie jest on zgodny czy spójny z moimi autorskimi treściami i z moim doświadczeniem.

Od marca 2020 prowadzę wykłady online, na platformach preferowanych przez Klienta. Wiodący temat to „Pełna MOC w czasach zmian”
Zasady współpracy
Abym mógł potwierdzić moją dostępność potrzebuję następujących informacji:
  • dokładnej daty wydarzenia
  • orientacyjnej godziny* o której miałby rozpocząć się wykład
  • miejsca spotkania
  • planowanego czasu trwania
  • jednozdaniowej charakterystyki grupy docelowej np. handlowcy, menadżerowie, dział zakupów, kontrahenci firmy, spotkanie nagrodowe, studenci, konferencja otwarta

Formularz kontaktowy

1
Szczegóły wydarzenia
2
Dane osobowe
Zgoda na przetwarzanie danych*

Wesprzyj Moich Przyjaciół i Otrzymaj Wyjątkowy Prezent!

Każda osoba, która wesprze zbiórkę na pomagam.pl kwotą minimum 300 zł, otrzyma ode mnie w prezencie 5 książek z mojej prywatnej kolekcji. Książki są używane, ale w dobrym stanie. Każda będzie ostemplowana, a jedna z nich będzie miała specjalną dedykację ode mnie. Dodatkowo, w paczce może znaleźć się osobisty gadżet, który zbierałem przez lata, wybrany losowo. Prezenty te nie są przedmiotem sprzedaży i nie podlegają reklamacji. Wszystkie zostaną dostarczone w ciągu 30 dni. Z góry dziękuję za Twoje wsparcie 😊