Wesprzyj moich przyjaciół w dokończeniu budowy domu i otrzymaj ode mnie wyjątkowy prezent! Więcej informacji tutaj.

O mnie

Strona główna » O mnie
O mnie

Miłośnik doświadczania życia

Jestem psychologiem, członkiem Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówczyń i Mówców (www.mowcy.pl). Od trzydziestu lat aktywnie uczestniczę w rozwoju i edukacji dorosłych. Jestem autorem programów szkoleniowych i wykładów dla ponad 800 firm. Uczestnicy wykładów i szkoleń cenią mnie za wiedzę merytoryczną i inspirujący, narracyjny, pełen humoru sposób prowadzenia spotkań. Moje wykład umieszczone na YouTube mają ponad 10 milionów odsłon. Prywatnie ojciec czwórki dzieci, pasjonat turystyki kempingowej oraz starych samochodów.
O MOJEJ TWÓRCZOŚci

Jestem autorem książek "Rozmyślnik", „Pełna MOC życia” i „Pełna MOC możliwości” (również w wersji audiobook czytanego przez autora) oraz książkę dla dzieci "Pełna MOC marzeń".

Pełna MOC możliwości została nagrodzona w konkursie miesięcznika Charaktery (nagroda Teofrasta) za najpopularniejszą książkę psychologiczną napisaną w 2013 roku. Książki stały się bestsellerami i sprzedały się w ilości ponad 200 tys. sztuk.

Nagrody

  • 2014: Nagroda w kategorii Najpopularniejsza książka psychologiczna napisana w 2013 r. 

Mądry wojownik wie, że każdy znajduje swojego nauczyciela wtedy, gdy jest gotów przyjąć jego mądrość. Mądry wojownik wie, jakim nauczycielom jest wdzięczny za ich nauki.

Jacek Walkiewicz

Mądry wojownik wie, że to, co było dobre wczoraj, dzisiaj może już być złe, dlatego ciągle się uczy. Wie, że ucząc się, może zyskać tylko więcej. Nigdy mniej.

Jacek Walkiewicz

Mądry wojownik wie, że dziecko "odkrywa" świat i to kim jest, a dorosły mając już tą wiedzę "tworzy" i jest tym, kim chce być.

Jacek Walkiewicz

Mądry wojownik wie, że sukces łatwo poznać po tym, że wzmacnia, dodaje sił. Jeżeli nie wzmacnia, to nie jest sukcesem.

Jacek Walkiewicz

Mądry wojownik wie, że aby w pełni odczuwać satysfakcję, trzeba mieć poczucie wpływu na swoje życie.

Jacek Walkiewicz

Mądry wojownik wie, że ciekawa praca to taka, w której odnajduje sens. Najłatwiej odnaleźć sens samemu nadając go każdej chwili.

Jacek Walkiewicz

Mądry wojownik wie, że drzewo czerpie energię z korzeni, dlatego może się rozwijać. Bez korzeni nie ma gałęzi. Korzenie to rodzina, przodkowie. Tajemnice własnego rodu.

Jacek Walkiewicz

Mądry wojownik wie, że aby coś "nowego" rozpocząć, coś "starego" trzeba zamknąć. Wie, że nie można iść do przodu, stojąc okrakiem, pomiędzy tym co było, a tym co może być.

Jacek Walkiewicz

Mądry wojownik wie, że kto się szybko uczy, ten się wolno uczy, bo czasami trzeba się zatrzymać, aby zrozumieć to, co się wokół dzieje

Jacek Walkiewicz

Mądry wojownik wie, że wolność dodaje skrzydeł, dzięki którym można unieść się ponad swój malutki świat.

Jacek Walkiewicz
Opinie

Co mówią uczestnicy moich wykładów

Każdy komentarz, każda refleksja jest dla mnie niezmiernie cenna i motywująca. Zachęcam do zapoznania się z tym, co inni mówią o mojej pracy i jej wpływie na ich życie.

Monika

Wierna fanka od lat, uczestniczka wykładu we Wrocławiu

Słowa Pana Jacka towarzyszą mi w wielu życiowych - zarówno prywatnych jak i zawodowych - sytuacjach, często wracam do jego książek i zawsze (!!) odnajduję w nich odpowiedzi na moje pytania. Każda minuta wykładu we Wrocławiu to była czysta przyjemność, a możliwość posłuchania na żywo mojego Mentora- bezcenne. Liczę na to, że jeszcze będzie ku temu okazja! Ikhakima! Ps. Zdecydowanie polecam niezdecydowanym:)

Zdjęcie miniaturka osoby, która zostawiła opinię dla Pana Jacka Walkiewicza

Kamila Gąsiorowska

Uczestniczka wykładu

Wysłuchać Pana na żywo to było bardzo niezwykłe przeżycie, dużo w głowie do ułożenia, sporo motywacji i ten podmuch w skrzydła. W Gdańsku było pięknie!

Zdjęcie miniaturka osoby, która zostawiła opinię dla Pana Jacka Walkiewicza

Justyna Kołodziejczyk

Uczestniczka wykładu
Trafiłam na pana całkiem przypadkiem rok temu, to było jak zderzenie z intercity. Dziękujesz za otwarcie oczu 👀. Pozdrawiam serdecznie 🤗
Zdjęcie miniaturka osoby, która zostawiła opinię dla Pana Jacka Walkiewicza

Dorota Cholewińska

Uczestnik wykładu
Ja mogę tylko powiedzieć tym, którzy się jeszcze zastanawiają nad zakupem biletu: w 100% najlepiej zainwestowane pieniądze. Uczta dla duszy. Wrocław pozdrawia ☀️
Zdjęcie miniaturka osoby, która zostawiła opinię dla Pana Jacka Walkiewicza

Wesprzyj Moich Przyjaciół i Otrzymaj Wyjątkowy Prezent!

Każda osoba, która wesprze zbiórkę na pomagam.pl kwotą minimum 300 zł, otrzyma ode mnie w prezencie 5 książek z mojej prywatnej kolekcji. Książki są używane, ale w dobrym stanie. Każda będzie ostemplowana, a jedna z nich będzie miała specjalną dedykację ode mnie. Dodatkowo, w paczce może znaleźć się osobisty gadżet, który zbierałem przez lata, wybrany losowo. Prezenty te nie są przedmiotem sprzedaży i nie podlegają reklamacji. Wszystkie zostaną dostarczone w ciągu 30 dni. Z góry dziękuję za Twoje wsparcie 😊

Dodaj swoją opinię

Twoja opinia ma znaczenie! Zachęcam Cię do podzielenia się swoimi doświadczeniami - zarówno pozytywnymi, jak i tymi, które wymagają poprawy. Wasze szczere, konstruktywne uwagi pomogą mi stale się doskonalić i dostarczać coraz lepsze treści. Po sprawdzeniu zostanie ona opublikowana na stronie.