Wesprzyj moich przyjaciół w dokończeniu budowy domu i otrzymaj ode mnie wyjątkowy prezent! Więcej informacji tutaj.

Kontakt

Strona główna » Kontakt
Kontakt

Pełna MOC internetu

Od ukazania się moich wykładów na YouTube mają one ponad 10 mln odsłon a ja dostaję setki maili. Na wykładzie powiedziałem, aby napisali ci, którzy stracili zaufanie do siebie. Miałem na myśli tych 100 osób, siedzących na sali. Jeśli tylko 1 %, z tych którzy obejrzeli wykład napisze do mnie to będzie to około 100 tysięcy maili. Dlatego nie obiecuję, że wszystkim odpiszę. Ale dobra wiadomość jest taka, że napisałem cztery książki i w nich zawarłem odpowiedzi na większość pytań, które mi zadajecie.
Kontakt

Bądźmy w kontakcie

Masz pytania lub chcesz nawiązać współpracę? Nie wahaj się! Skontaktuj się ze mną, abyśmy mogli razem osiągnąć więcej. Czekam na Twój ruch!
jacekwalkiewicz@gmail.com

Zaobserwuj mnie

Formularz kontaktowy

Zgoda na przetwarzanie danych

Wesprzyj Moich Przyjaciół i Otrzymaj Wyjątkowy Prezent!

Każda osoba, która wesprze zbiórkę na pomagam.pl kwotą minimum 300 zł, otrzyma ode mnie w prezencie 5 książek z mojej prywatnej kolekcji. Książki są używane, ale w dobrym stanie. Każda będzie ostemplowana, a jedna z nich będzie miała specjalną dedykację ode mnie. Dodatkowo, w paczce może znaleźć się osobisty gadżet, który zbierałem przez lata, wybrany losowo. Prezenty te nie są przedmiotem sprzedaży i nie podlegają reklamacji. Wszystkie zostaną dostarczone w ciągu 30 dni. Z góry dziękuję za Twoje wsparcie 😊