Wesprzyj moich przyjaciół w dokończeniu budowy domu i otrzymaj ode mnie wyjątkowy prezent! Więcej informacji tutaj.

Koniec książki w tej wersji…

Strona główna » Koniec książki w tej wersji…

 

Aby wejść na nową górę, trzeba zejść ze starej

Książkę “Pełna MOC życia” napisałem w 2009 roku. Wydałem sam w 2010. Od początku założyłem, że nie będzie sprzedawana w księgarniach. Chciałem aby była dla wszystkich, ale nie dla każdego. Chciałem aby książka dotarła do tych, którzy jej szukają, którzy spotkali mnie na swojej życiowej drodze i którzy wiedzą, że jej potrzebują. Każdy  egzemplarz ma swój indywidualny numer. Przez to każdy jest bardzo osobisty. Ponadto, jak widać na zdjęciu wielu czytelników zaznacza to co ich szczególnie zainteresowało. Niektóre egzemplarze są całe popisane przez co staja się już własną, niepowtarzalną książką.

Ale czas płynie, minęło 5 lat od wydania, czasy się trochę zmieniły i ja też. Postanowiłem wycofać książkę ze sprzedaży. W tej formie już się nie ukarze. Będzie inna, z mniejszą ilością rozdziałów, inną okładką i bez numeracji. Obecna będzie sprzedawana  do wyczerpania zapasów a potem zabiorę się do jej przeredagowania. Sądzę że finał sprzedaży zbiegnie się z końcem wakacji. Lubię te momenty pełne smutku i nostalgii, kiedy coś się kończy a coś nowego zaczyna. Wszystkich, którzy chcieliby sprawić sobie lub innym prezent w postaci tej książki zapraszam do księgarni  na Chmielną 10 albo na stronie Księgarni.

JW-zakładki

 

 

A tak to się zaczęło 5 lat temu:

Wesprzyj Moich Przyjaciół i Otrzymaj Wyjątkowy Prezent!

Każda osoba, która wesprze zbiórkę na pomagam.pl kwotą minimum 300 zł, otrzyma ode mnie w prezencie 5 książek z mojej prywatnej kolekcji. Książki są używane, ale w dobrym stanie. Każda będzie ostemplowana, a jedna z nich będzie miała specjalną dedykację ode mnie. Dodatkowo, w paczce może znaleźć się osobisty gadżet, który zbierałem przez lata, wybrany losowo. Prezenty te nie są przedmiotem sprzedaży i nie podlegają reklamacji. Wszystkie zostaną dostarczone w ciągu 30 dni. Z góry dziękuję za Twoje wsparcie 😊