Wesprzyj moich przyjaciół w dokończeniu budowy domu i otrzymaj ode mnie wyjątkowy prezent! Więcej informacji tutaj.

Pełna moc marzeń – książka nie tylko dla dzieci

Strona główna » Pełna moc marzeń – książka nie tylko dla dzieci

Dla Waszych dzieci i wnuków napisałem specjalną książkę Pełna MOC marzeń.

Jarek Kajdana ją narysował. Jest wyjątkowa.

To książka dla dzieci w wieku 7-12 ( plus minus rok, tak sądzę bo dzieci tak szybko dorośleją)

WAŻNE: do kupienia, wyłącznie na stronie www.dodzieci.pl

Ja odkryłem marzenia mając 37 lat. Chciałem aby młodzi ludzie wiedzieli o tym wcześniej i mogli nie tylko marzyć, ale również spełniać marzenia nie czekając aż się same zrealizują.

To książka do zatrzymania na całe życie. Wszak dziecięce marzenia realizujemy również będąc już dorosłymi. Jest w niej rozdział na okoliczność 21 urodzin i 40 urodzin. Kiedy mój czytelnik będzie obchodził te ostatnie ja być może będę miał 90 lat. Mam motywację do długiego życia.

Ponieważ Pełna MOC została wzięta z terminologii lotniczej to w książce jestem pilotem (orłem). Pokazuję moim pasażerom, czterem zwierzakom nie tylko niebo marzeń ale również  krainę ciekawości,zbiegów okoliczności czyli mojej ulubionej precesji, różnorodności, góry życia, wulkany emocji, głębiny wdzięczności czy wyspy szczęściolandii.

Jest również specjalne miejsce na wpisanie swoich marzeń i liczne ćwiczenia do wykonania.

Rodziców zapraszam do wspólnej podroży z dziećmi.

Książka do kupienia wyłącznie u wydawcy na stronie www.dodzieci.pl

Wesprzyj Moich Przyjaciół i Otrzymaj Wyjątkowy Prezent!

Każda osoba, która wesprze zbiórkę na pomagam.pl kwotą minimum 300 zł, otrzyma ode mnie w prezencie 5 książek z mojej prywatnej kolekcji. Książki są używane, ale w dobrym stanie. Każda będzie ostemplowana, a jedna z nich będzie miała specjalną dedykację ode mnie. Dodatkowo, w paczce może znaleźć się osobisty gadżet, który zbierałem przez lata, wybrany losowo. Prezenty te nie są przedmiotem sprzedaży i nie podlegają reklamacji. Wszystkie zostaną dostarczone w ciągu 30 dni. Z góry dziękuję za Twoje wsparcie 😊