Wesprzyj moich przyjaciół w dokończeniu budowy domu i otrzymaj ode mnie wyjątkowy prezent! Więcej informacji tutaj.

Seminarium "Pełna MOC możliwości" 19 czerwca

Strona główna » Seminarium "Pełna MOC możliwości" 19 czerwca

Dziewięćset osób gościło w Hotelu Gromada na kolejnej edycji seminarium “Pełna MOC możliwości”. Nie zabrakło również wspaniałych mówców. Profesor Jerzy Bralczyk pokazał nam jak bawić się słowem, Kamila Rowińska wprowadziła nas w świat swoich wartości i tego jak w zgodzie z nimi żyje.

Tomasz Kammel pokazał przykłady skutecznej komunikacji podczas prowadzenia spotkań, Rafał Żak  zapowiedział, że wygłosi na prawdę dobrą mowę i tak też zrobił.

Łukasz Krasoń przypomniał nam o tym, że nie ma ograniczeń, których nie moglibyśmy pokonać w drodze do realizacji marzeń.

Seminarium zakończyłem wykładem o tym, co wie mądry wojownik. Pozwoliłem sobie również na małą prywatę i poprosiłem o wsparcie mojej żony Moniki, na jej nowej biznesowej drodze 

Inspiracje muzyczne zapewnił nam zespół Red Heels i Borys Kossakowski

borys1  _DSC7667

Prowadziła, niezastąpiona Adela Warać

rafał bralczyk1 _DSC8040

losowanie sala adela

kamila  kammel  lukasz1

Fot. Camera Piotrka/ Piotr Wroniewicz

Wesprzyj Moich Przyjaciół i Otrzymaj Wyjątkowy Prezent!

Każda osoba, która wesprze zbiórkę na pomagam.pl kwotą minimum 300 zł, otrzyma ode mnie w prezencie 5 książek z mojej prywatnej kolekcji. Książki są używane, ale w dobrym stanie. Każda będzie ostemplowana, a jedna z nich będzie miała specjalną dedykację ode mnie. Dodatkowo, w paczce może znaleźć się osobisty gadżet, który zbierałem przez lata, wybrany losowo. Prezenty te nie są przedmiotem sprzedaży i nie podlegają reklamacji. Wszystkie zostaną dostarczone w ciągu 30 dni. Z góry dziękuję za Twoje wsparcie 😊