Wesprzyj moich przyjaciół w dokończeniu budowy domu i otrzymaj ode mnie wyjątkowy prezent! Więcej informacji tutaj.

MOC motywacji na 2017

Strona główna » MOC motywacji na 2017

28 stycznia – Jubileuszowe seminarium “Pełna MOC życia”

Z wielką przyjemnością pragnę zaprosić Was na moje Jubileuszowe Seminarium.

Data 28 stycznia 2017 roku nie jest przypadkowa. Dokładnie w tym dniu, są moje 55 urodziny. Ponadto w 2017 roku mija mi 25 lat pracy w szkoleniach.

Do udziału zaprosiłem również innych znakomitych prelegentów. Każdy z nich pojawił się w moim życiu i był jak posłaniec, który przyniósł nową, ważną i zmieniającą moje życie wiadomość. To szczególny dzień więc na pewno MOC inspiracji będzie wielka.

Dla wszystkich, którzy chcieliby wspólnie z bliskimi przeżyć ten dzień przygotowaliśmy bilety typu Duet. Uczestnictwo w seminarium może być wspaniałym prezentem gwiazdkowym, noworocznym czy nagrodą za osiągnięcia. Po seminarium w godzinach wieczornych miło mi będzie Was gościć na urodzinowym afterparty.

Po szczegółowe informacje i zakup biletów odsyłam do mojej  strony  www.pelnamoc.pl

KUP BILET

Do zobaczenia 28 stycznia.

Jacek Walkiewicz

Wesprzyj Moich Przyjaciół i Otrzymaj Wyjątkowy Prezent!

Każda osoba, która wesprze zbiórkę na pomagam.pl kwotą minimum 300 zł, otrzyma ode mnie w prezencie 5 książek z mojej prywatnej kolekcji. Książki są używane, ale w dobrym stanie. Każda będzie ostemplowana, a jedna z nich będzie miała specjalną dedykację ode mnie. Dodatkowo, w paczce może znaleźć się osobisty gadżet, który zbierałem przez lata, wybrany losowo. Prezenty te nie są przedmiotem sprzedaży i nie podlegają reklamacji. Wszystkie zostaną dostarczone w ciągu 30 dni. Z góry dziękuję za Twoje wsparcie 😊