Wesprzyj moich przyjaciół w dokończeniu budowy domu i otrzymaj ode mnie wyjątkowy prezent! Więcej informacji tutaj.

Złudzenia

Mądry wojownik wie, że łatwiej jest utrwalać złudzenia i być łapaczem iluzji, niż żyć mądrze.

Jacek Walkiewicz

Zacznijmy współpracę

Kiedy ludzie postanowili oderwać się od ziemi, zaczęli myśleć jak to zrobić. Sama myśl, że człowiek może latać musiała być rewolucyjna, a może nawet bluźniercza, bo występująca przeciwko regułom ustalonym przez Boga. Ludzie przecież nie mają skrzydeł, wiec nie są przygotowani do latania.

Na szczęście człowiek nigdy nie chciał zaakceptować swoich ograniczeń i latać chciał. Od momentu, kiedy Leonardo Da Vinci narysował latającą maszynę, do momentu, kiedy ludzie wzbili się w niebo, minęło kilka wieków. Gdyby człowiek czekał, aż mu urosną skrzydła, to w tej iluzji do dzisiaj nie oderwałby się od ziemi. Pomiędzy BYĆ i MIEĆ jest zawsze ROBIĆ. W iluzji żyją ci, którym wydaje się, że wystarczy marzyć. Nie wystarczy. Jeszcze trzeba działać.

Wesprzyj Moich Przyjaciół i Otrzymaj Wyjątkowy Prezent!

Każda osoba, która wesprze zbiórkę na pomagam.pl kwotą minimum 300 zł, otrzyma ode mnie w prezencie 5 książek z mojej prywatnej kolekcji. Książki są używane, ale w dobrym stanie. Każda będzie ostemplowana, a jedna z nich będzie miała specjalną dedykację ode mnie. Dodatkowo, w paczce może znaleźć się osobisty gadżet, który zbierałem przez lata, wybrany losowo. Prezenty te nie są przedmiotem sprzedaży i nie podlegają reklamacji. Wszystkie zostaną dostarczone w ciągu 30 dni. Z góry dziękuję za Twoje wsparcie 😊