Wesprzyj moich przyjaciół w dokończeniu budowy domu i otrzymaj ode mnie wyjątkowy prezent! Więcej informacji tutaj.

Strona główna » Cytat tygodnia » O Wolności

O Wolności

Mądry wojownik wie, że wolność dodaje skrzydeł, dzięki którym można unieść się ponad swój malutki świat.

Jacek Walkiewicz

Zacznijmy współpracę

Wolność to ocean, bezkresne morze. To kosmos, wszechświat. Potrzeba wolności sprawiła, że ludzie oderwali się od ziemi. Gdyby dla człowieka najważniejsze było bezpieczeństwo, to nigdy nie rozwinęłaby się cywilizacja, którą znamy.

Nasz malutki świat poszerza się, kiedy przestajemy zajmować się tylko swoimi problemami, kiedy czubek naszego własnego nosa przestaje być dla nas kompasem.

Kiedy wybieramy bezpieczeństwo, to tracimy jednocześnie i wolność i to bezpieczeństwo, które było dla nas tak ważne. Ze strachu, nienawiści, złości nie powstały żadne wielkie dzieła.

Wesprzyj Moich Przyjaciół i Otrzymaj Wyjątkowy Prezent!

Każda osoba, która wesprze zbiórkę na pomagam.pl kwotą minimum 300 zł, otrzyma ode mnie w prezencie 5 książek z mojej prywatnej kolekcji. Książki są używane, ale w dobrym stanie. Każda będzie ostemplowana, a jedna z nich będzie miała specjalną dedykację ode mnie. Dodatkowo, w paczce może znaleźć się osobisty gadżet, który zbierałem przez lata, wybrany losowo. Prezenty te nie są przedmiotem sprzedaży i nie podlegają reklamacji. Wszystkie zostaną dostarczone w ciągu 30 dni. Z góry dziękuję za Twoje wsparcie 😊