Wesprzyj moich przyjaciół w dokończeniu budowy domu i otrzymaj ode mnie wyjątkowy prezent! Więcej informacji tutaj.

W nieznane

W nieznane wejdź
Odważnym bądź
Za tajemnicą idź

JW

Zacznijmy współpracę

Taką treść wpisałem na kompasie, który podarowałem synowi Janowi na 21 urodziny. Wg mnie jest w tym tekście wszystko, co warto w życiu robić. Wchodzić w nieznane czyli odkrywać świat poprzez własne doświadczenie. Odważnym być czyli nauczyć się akceptować strach jako sprzymierzeńca.

W ogóle uznać, że strach jest pozytywnym zjawiskiem.Dzięki strachowi  ludzkość przetrwała wszystkie swoje burzliwe losy. To że się boję przestało być dla mnie źródłem stresu. Kiedyś, nie dość, że się bałem, to jeszcze się bałem, że się boję. Koszmar podwójnego strachu.

I za tajemnicą idź. Każdy odkrywa tajemnice swojego życia i powodów dla których znalazł się na ziemi. To indywidualna droga, często w samotności.

Aby dobrze wypełnić swoją życiową misję warto doświadczyć osobistej prawdy. Kiedy już ją odkryjemy, zobaczymy jak bardzo ona jest spójna z tym co odkryli inni, przed nami. Dlatego czytanie mądrych książek, korzystanie z doświadczeń mistrzów, podglądanie innych kultur, uważam za bardzo twórcze zajęcie. A tam gdzie mamy poczucie tworzenia, tam wzrasta poczucie sensu i satysfakcji.

Wesprzyj Moich Przyjaciół i Otrzymaj Wyjątkowy Prezent!

Każda osoba, która wesprze zbiórkę na pomagam.pl kwotą minimum 300 zł, otrzyma ode mnie w prezencie 5 książek z mojej prywatnej kolekcji. Książki są używane, ale w dobrym stanie. Każda będzie ostemplowana, a jedna z nich będzie miała specjalną dedykację ode mnie. Dodatkowo, w paczce może znaleźć się osobisty gadżet, który zbierałem przez lata, wybrany losowo. Prezenty te nie są przedmiotem sprzedaży i nie podlegają reklamacji. Wszystkie zostaną dostarczone w ciągu 30 dni. Z góry dziękuję za Twoje wsparcie 😊