Wesprzyj moich przyjaciół w dokończeniu budowy domu i otrzymaj ode mnie wyjątkowy prezent! Więcej informacji tutaj.

Ucz się

Mądry wojownik wie, że to, co było dobre wczoraj, dzisiaj może już być złe, dlatego ciągle się uczy. Wie, że ucząc się, może zyskać tylko więcej. Nigdy mniej.

Jacek Walkiewicz

Zacznijmy współpracę

Jeszcze pamiętam, jak wypisywałem czeki i używałem pagera. Dzisiaj jedno i drugie wydaje się “przedwojenne”. A faks? Czy ktoś go wysyła? A telegram? Kiedy świat się zmienia, my zmieniamy się razem z nim.  Dotrzymujemy mu tempa, jeśli nie chcemy zostać “odwirowani”.

 

Kiedyś na osiedlach były karuzele i łapało się ręką krzesełko i kręciło coraz szybciej. Przy dużej prędkości ktoś “odpadał”. Jeśli nie będziemy się uczyć, to w życiu również możemy odpaść, stracić szanse odniesienia sukcesu, pogrzebać swoje talenty. Nawet wielcy mistrzowie mówią, że talent to tylko 10% sukcesu. Pozostałe 90 to praca i ciągła nauka.

Wesprzyj Moich Przyjaciół i Otrzymaj Wyjątkowy Prezent!

Każda osoba, która wesprze zbiórkę na pomagam.pl kwotą minimum 300 zł, otrzyma ode mnie w prezencie 5 książek z mojej prywatnej kolekcji. Książki są używane, ale w dobrym stanie. Każda będzie ostemplowana, a jedna z nich będzie miała specjalną dedykację ode mnie. Dodatkowo, w paczce może znaleźć się osobisty gadżet, który zbierałem przez lata, wybrany losowo. Prezenty te nie są przedmiotem sprzedaży i nie podlegają reklamacji. Wszystkie zostaną dostarczone w ciągu 30 dni. Z góry dziękuję za Twoje wsparcie 😊