Wesprzyj moich przyjaciół w dokończeniu budowy domu i otrzymaj ode mnie wyjątkowy prezent! Więcej informacji tutaj.

Strona główna » Cytat tygodnia » Uciec na koniec świata

Uciec na koniec świata

Mądry wojownik wie, że może uciec na koniec świata, ale to cały czas za blisko, aby uciec od siebie. Od tego, czego się boi.

Jacek Walkiewicz

Zacznijmy współpracę

Od siebie samego nie da się uciec, nigdy. Od swoich kompleksów, lęków, swojego niezaspokojonego ego, swoich ciemnych stron, nie da się uciec w żadne miejsce na świecie. Kiedy chcemy zagłuszyć swój smutek, wewnętrzny głos rozpaczy, poczucie braku sensu – uciekamy. Ze sobą samym warto się zmierzyć. Nazwać swoje lęki. Zrozumieć ich źródło i oswoić je tak, jak oswaja się dzikie zwierzę. To, czego się boisz “tutaj”, pojawi się również “tam” dokąd uciekniesz. Nie bój się psychologów, coachów, mentorów. Nie bój się zajrzeć do wnętrza swojej duszy i umysłu. Albo inaczej. Nawet jak się boisz, to zaryzykuj i poznaj, co Cię ogranicza.

Wesprzyj Moich Przyjaciół i Otrzymaj Wyjątkowy Prezent!

Każda osoba, która wesprze zbiórkę na pomagam.pl kwotą minimum 300 zł, otrzyma ode mnie w prezencie 5 książek z mojej prywatnej kolekcji. Książki są używane, ale w dobrym stanie. Każda będzie ostemplowana, a jedna z nich będzie miała specjalną dedykację ode mnie. Dodatkowo, w paczce może znaleźć się osobisty gadżet, który zbierałem przez lata, wybrany losowo. Prezenty te nie są przedmiotem sprzedaży i nie podlegają reklamacji. Wszystkie zostaną dostarczone w ciągu 30 dni. Z góry dziękuję za Twoje wsparcie 😊