Wesprzyj moich przyjaciół w dokończeniu budowy domu i otrzymaj ode mnie wyjątkowy prezent! Więcej informacji tutaj.

Sukces

Mądry wojownik wie, że sukces łatwo poznać po tym, że wzmacnia, dodaje sił. Jeżeli nie wzmacnia, to nie jest sukcesem.

Jacek Walkiewicz

Zacznijmy współpracę

Modne i pożądane słowo “sukces” oznacza osiągnięcie założonych celów. Sukces wspiera nas w dalszym działaniu, dodaje siły, buduje zaufanie do swoich umiejętności. Sukces inspiruje. Jeśli czujesz, że sukces Cię przerósł, odczuwasz zagrożenie, niepokój, lęki przed utrzymaniem osiągniętego szczytu, to możesz mieć wątpliwości, czy to na pewno był sukces. Kiedy zbudujesz swój wymarzony dom i boisz się go opuścić z leku przed kradzieżą, to czy ten dom jest sukcesem?
Czy wygrana w grę losową zawsze w dłuższej perspektywie podnosi komfort życia? A jeśli nie, to czy ta wygrana była sukcesem?

Sam sobie odpowiedz na te i podobne pytania, a będziesz wiedział, czy odniosłeś sukces.

Wesprzyj Moich Przyjaciół i Otrzymaj Wyjątkowy Prezent!

Każda osoba, która wesprze zbiórkę na pomagam.pl kwotą minimum 300 zł, otrzyma ode mnie w prezencie 5 książek z mojej prywatnej kolekcji. Książki są używane, ale w dobrym stanie. Każda będzie ostemplowana, a jedna z nich będzie miała specjalną dedykację ode mnie. Dodatkowo, w paczce może znaleźć się osobisty gadżet, który zbierałem przez lata, wybrany losowo. Prezenty te nie są przedmiotem sprzedaży i nie podlegają reklamacji. Wszystkie zostaną dostarczone w ciągu 30 dni. Z góry dziękuję za Twoje wsparcie 😊