Wesprzyj moich przyjaciół w dokończeniu budowy domu i otrzymaj ode mnie wyjątkowy prezent! Więcej informacji tutaj.

Przygoda

Mądry wojownik wie, że przeżycie prawdziwej przygody tkwi w nim od dzieciństwa i nawet jeśli nie rozpala go wielkim wewnętrznym ogniem, to na pewno tli się w postaci małego płomyczka - startera. Od niego, w sprzyjających warunkach, może buchnąć wielki płomień.

Jacek Walkiewicz

Zacznijmy współpracę

Dlaczego niewinna rozmowa z nieznajomym w pociągu może być początkiem wielkiej podróży dookoła świata?

Ponieważ niektóre nasze pragnienia i marzenia tkwią w nas od zawsze i są jak kiełkujące ziarenko. Nagle przebijają się przez nasz strach i odwlekanie. Przeżyłem to wielokrotnie. Nazywamy to szczęśliwym zbiegiem okoliczności, ale to szczęście pojawia się wtedy, gdy los zmęczony jest czekaniem. Dlatego warto być cierpliwym. Warto pielęgnować swoje pragnienia przeżycia wielkiej przygody.

Wesprzyj Moich Przyjaciół i Otrzymaj Wyjątkowy Prezent!

Każda osoba, która wesprze zbiórkę na pomagam.pl kwotą minimum 300 zł, otrzyma ode mnie w prezencie 5 książek z mojej prywatnej kolekcji. Książki są używane, ale w dobrym stanie. Każda będzie ostemplowana, a jedna z nich będzie miała specjalną dedykację ode mnie. Dodatkowo, w paczce może znaleźć się osobisty gadżet, który zbierałem przez lata, wybrany losowo. Prezenty te nie są przedmiotem sprzedaży i nie podlegają reklamacji. Wszystkie zostaną dostarczone w ciągu 30 dni. Z góry dziękuję za Twoje wsparcie 😊