Wesprzyj moich przyjaciół w dokończeniu budowy domu i otrzymaj ode mnie wyjątkowy prezent! Więcej informacji tutaj.

Strona główna » Cytat tygodnia » Porównując się

Porównując się

Mądry wojownik wie, że porównując się z innymi zawsze wpadnie w pułapkę frustracji. Mądry wojownik zmierza się z samym sobą.

Jacek Walkiewicz

Zacznijmy współpracę

“Ludzie są różne” – jak powiedział mi kiedyś kolega. Każdy z nas ma swoją własną ścieżkę, którą idzie przez życie. Warto być sobą, a nie podróbką kogoś innego. Kiedy się porównujemy, wpadamy w pułapkę niedoskonałości. Inni wydają się idealni. Mają więcej szczęścia, więcej pieniędzy, są piękniejsi itd. Ale owi “inni” często myślą dokładnie tak samo o innych “innych”.

Kiedy się porównujesz, wpadasz w pułapkę. Jeśli pokonasz swoje ograniczenia, nikt nie stanie Ci na drodze. Klucz do samoakceptacji jest w Tobie, a nie w spojrzeniach innych ludzi. Uwierz mi. Nic Ci nie brakuje do tego, aby być szczęśliwym, bo szczęście zaczyna się od akceptacji tego, co już masz.

Wesprzyj Moich Przyjaciół i Otrzymaj Wyjątkowy Prezent!

Każda osoba, która wesprze zbiórkę na pomagam.pl kwotą minimum 300 zł, otrzyma ode mnie w prezencie 5 książek z mojej prywatnej kolekcji. Książki są używane, ale w dobrym stanie. Każda będzie ostemplowana, a jedna z nich będzie miała specjalną dedykację ode mnie. Dodatkowo, w paczce może znaleźć się osobisty gadżet, który zbierałem przez lata, wybrany losowo. Prezenty te nie są przedmiotem sprzedaży i nie podlegają reklamacji. Wszystkie zostaną dostarczone w ciągu 30 dni. Z góry dziękuję za Twoje wsparcie 😊