Wesprzyj moich przyjaciół w dokończeniu budowy domu i otrzymaj ode mnie wyjątkowy prezent! Więcej informacji tutaj.

Nauczyciel

Mądry wojownik wie, że każdy znajduje swojego nauczyciela wtedy, gdy jest gotów przyjąć jego mądrość. Mądry wojownik wie, jakim nauczycielom jest wdzięczny za ich nauki.

Jacek Walkiewicz

Zacznijmy współpracę

Czego może nauczyć mentor? Może pokazać swoją drogę; może pokazać skróty; może pokazać wartość cierpliwości; może zasugerować różne opcje. Nauczyciel pojawia się wtedy, gdy jesteśmy gotowi go zauważyć. Kiedy nie jesteśmy gotowi, nie zauważamy ani jego samego ani wartości jego nauk. Prawdziwy mistrz nigdy nie jest zainteresowany uzależnieniem od siebie swojego ucznia. Wręcz przeciwnie. Bo prawdziwy nauczyciel nie sprzedaje wody nad brzegiem rzeki, tylko pokazuje do tej rzeki drogę i wzbudza pragnienie jej smakowania.

Wesprzyj Moich Przyjaciół i Otrzymaj Wyjątkowy Prezent!

Każda osoba, która wesprze zbiórkę na pomagam.pl kwotą minimum 300 zł, otrzyma ode mnie w prezencie 5 książek z mojej prywatnej kolekcji. Książki są używane, ale w dobrym stanie. Każda będzie ostemplowana, a jedna z nich będzie miała specjalną dedykację ode mnie. Dodatkowo, w paczce może znaleźć się osobisty gadżet, który zbierałem przez lata, wybrany losowo. Prezenty te nie są przedmiotem sprzedaży i nie podlegają reklamacji. Wszystkie zostaną dostarczone w ciągu 30 dni. Z góry dziękuję za Twoje wsparcie 😊