Wesprzyj moich przyjaciół w dokończeniu budowy domu i otrzymaj ode mnie wyjątkowy prezent! Więcej informacji tutaj.

Na szczyt

Na szczyt - idzie się pod górę
Do źródła - płynie się pod prąd

Zacznijmy współpracę

To tak oczywiste, że aż trudno uwierzyć, że jesteśmy zaskoczeni, kiedy trzeba stawić czoła trudom. Niezłomność to postawa, która wydaje się takim samym odległym wydarzeniem jak np.  Rewolucja Październikowa.

Dlaczego wolimy życie łatwe od dobrego i udawane od udanego? Chodziłem po górach w czasach studenckich. Dwanaście godzin od szczytu do szczytu. Za każdym razem wydawało się, że to już koniec moich możliwości i granica została osiągnięta. Ale po chwili odpoczynku, znów wchodziliśmy wyżej i wyżej. Sam pewnie bym się nie zmusił, ale w grupie dawałem radę.  Życie, niewiele różni  się od tej wspinaczki. Ci co dojechali na szczyt kolejką linową, nie mieli pojęcia gdzie naprawdę są. To były tylko ładne widoki. Zdjęcia, kawa w schronisku i zjazd w dół.  Dla nas to było doświadczenie. Trudno jest udawać przez dwanaście godzin. W którymś momencie okrutna prawda o sobie i innych wychodzi z kolejnymi kroplami potu. I zalewa oczy, mieszając się ze łzami. Ci co chodzili wiedzą o czym mówię. Trud jest fundamentem satysfakcji. Jestem o tym przekonany w 100%.

Wesprzyj Moich Przyjaciół i Otrzymaj Wyjątkowy Prezent!

Każda osoba, która wesprze zbiórkę na pomagam.pl kwotą minimum 300 zł, otrzyma ode mnie w prezencie 5 książek z mojej prywatnej kolekcji. Książki są używane, ale w dobrym stanie. Każda będzie ostemplowana, a jedna z nich będzie miała specjalną dedykację ode mnie. Dodatkowo, w paczce może znaleźć się osobisty gadżet, który zbierałem przez lata, wybrany losowo. Prezenty te nie są przedmiotem sprzedaży i nie podlegają reklamacji. Wszystkie zostaną dostarczone w ciągu 30 dni. Z góry dziękuję za Twoje wsparcie 😊