Wesprzyj moich przyjaciół w dokończeniu budowy domu i otrzymaj ode mnie wyjątkowy prezent! Więcej informacji tutaj.

Miłość

Mądry wojownik wie, że miłość to radość z istnienia swojego i otaczających go ludzi. To dar akceptacji rzeczywistości. Cokolwiek miałaby ona oznaczać.

Jacek Walkiewicz

Zacznijmy współpracę

“Miłość” to słowo, które ma wiele interpretacji i znaczeń. Ale co do jednego nie ma wątpliwości. Miłość jest akceptująca. Miłość daje wolność. To, że potrafimy kochać, czyni nas ludźmi i wyróżnia spośród innych istot. Kochamy, bo umiemy wybaczać. Dzięki miłości ludzkość przetrwała wszystkie mroczne czasy. Ale nie można obdarzyć innych czymś, czego nie mamy. Dlatego miłość bliźniego zaczyna się od miłości i akceptacji siebie samego (nie mylić z narcyzmem).

Wesprzyj Moich Przyjaciół i Otrzymaj Wyjątkowy Prezent!

Każda osoba, która wesprze zbiórkę na pomagam.pl kwotą minimum 300 zł, otrzyma ode mnie w prezencie 5 książek z mojej prywatnej kolekcji. Książki są używane, ale w dobrym stanie. Każda będzie ostemplowana, a jedna z nich będzie miała specjalną dedykację ode mnie. Dodatkowo, w paczce może znaleźć się osobisty gadżet, który zbierałem przez lata, wybrany losowo. Prezenty te nie są przedmiotem sprzedaży i nie podlegają reklamacji. Wszystkie zostaną dostarczone w ciągu 30 dni. Z góry dziękuję za Twoje wsparcie 😊