Wesprzyj moich przyjaciół w dokończeniu budowy domu i otrzymaj ode mnie wyjątkowy prezent! Więcej informacji tutaj.

Strona główna » Cytat tygodnia » Mądry wojownik

Mądry wojownik

Mądry wojownik wie, że nic nie jest ostateczne. Następnego dnia wschodzi słońce. I tak będzie do końca świata.

Jacek Walkiewicz

Zacznijmy współpracę

Słońce jest dla mnie symbolem wszystkiego, co pozytywne. Nawet jak go nie widać, to i tak świeci. Bez niego żylibyśmy w ciemnościach. Ponieważ przyzwyczailiśmy się do jego obecności, przestało na nas robić wrażenie to, że codziennie towarzyszy naszemu życiu.

Dzień wczorajszy uważam za zamknięty w momencie, kiedy zasypiam. Oczywiście konsekwencje tego, co się wydarzyło trwają, ale życie toczy się w czasie teraźniejszym.

Dlatego każdego dnia budzę się z optymizmem i przekonaniem, że wszystko jest możliwe. Na nowo mogę przyjrzeć się swoim zmartwieniom i przedefiniować je. W nocy mój mózg wykonuje ogromną pracę i często podaje mi gotowe rozwiązanie problemu, który wczoraj był nierozwiązywalny.

Mój świat, skończy się, kiedy zgaśnie dla mnie słońce. Do tego czasu, każdego dnia będę budził się z wdzięcznością za nowy dzień.

Wesprzyj Moich Przyjaciół i Otrzymaj Wyjątkowy Prezent!

Każda osoba, która wesprze zbiórkę na pomagam.pl kwotą minimum 300 zł, otrzyma ode mnie w prezencie 5 książek z mojej prywatnej kolekcji. Książki są używane, ale w dobrym stanie. Każda będzie ostemplowana, a jedna z nich będzie miała specjalną dedykację ode mnie. Dodatkowo, w paczce może znaleźć się osobisty gadżet, który zbierałem przez lata, wybrany losowo. Prezenty te nie są przedmiotem sprzedaży i nie podlegają reklamacji. Wszystkie zostaną dostarczone w ciągu 30 dni. Z góry dziękuję za Twoje wsparcie 😊