Wesprzyj moich przyjaciół w dokończeniu budowy domu i otrzymaj ode mnie wyjątkowy prezent! Więcej informacji tutaj.

Dziecko

Mądry wojownik wie, że dziecko "odkrywa" świat i to kim jest, a dorosły mając już tą wiedzę "tworzy" i jest tym, kim chce być.

Jacek Walkiewicz

Zacznijmy współpracę

Dzieci nie niszczą, dzieci odkrywają i uczą się. Potrzebują wielu doświadczeń, aby znaleźć odpowiedź na pytanie: “Kim jestem?”. W tej odpowiedzi kryje się wiedza o ich talentach, wartościach, potrzebach, temperamencie i osobowości.

Kiedy już wiedzą, kim są, łatwiej będzie im żyć w zgodzie ze sobą. Wtedy również odkryją nowe pytanie: “Kim chce być?”. Możemy robić tak wiele różnych rzeczy, ale nie wszystkie muszą nam sprawiać taką samą przyjemność. Czasami jako dorośli bardziej niż talentami, kierujemy się swoimi wartościami. Odkrywamy sens w pomaganiu innym, a nie tylko zaspokajaniu swoich osobistych potrzeb. Bardziej szukamy tego, czego potrzebujemy, niż tego czego chcemy.

Wesprzyj Moich Przyjaciół i Otrzymaj Wyjątkowy Prezent!

Każda osoba, która wesprze zbiórkę na pomagam.pl kwotą minimum 300 zł, otrzyma ode mnie w prezencie 5 książek z mojej prywatnej kolekcji. Książki są używane, ale w dobrym stanie. Każda będzie ostemplowana, a jedna z nich będzie miała specjalną dedykację ode mnie. Dodatkowo, w paczce może znaleźć się osobisty gadżet, który zbierałem przez lata, wybrany losowo. Prezenty te nie są przedmiotem sprzedaży i nie podlegają reklamacji. Wszystkie zostaną dostarczone w ciągu 30 dni. Z góry dziękuję za Twoje wsparcie 😊