Wesprzyj moich przyjaciół w dokończeniu budowy domu i otrzymaj ode mnie wyjątkowy prezent! Więcej informacji tutaj.

Strona główna » Cytat tygodnia » Doświadczanie

Doświadczanie

Mądry wojownik wie, że to jak się czuje, jest zmienne więc może czuć się skrajnie różnie w każdym momencie życia. Mądry wojownik doświadcza.

Jacek Walkiewicz

Zacznijmy współpracę

Doświadczanie życia pozwala poznać je w jak najszerszym jego zakresie. Pozwala zrozumieć, czym jest smutek, a dzięki niemu także czym jest radość. Pozwala poznać smak zwycięstwa, ale również smak przegranej. Im więcej doświadczamy, tym bogatsze jest nasze życie.

To jak się dzisiaj czujesz, zmieni się. Dlatego nie neguj tego, co czujesz. Zrozum, dlaczego tak się dzieje, zmień ten stan świadomie. Nie bój się kontaktu ze swoimi emocjami i uczuciami. One są prawdziwe, bo są Twoje i mają źródło również w Tobie.

Wesprzyj Moich Przyjaciół i Otrzymaj Wyjątkowy Prezent!

Każda osoba, która wesprze zbiórkę na pomagam.pl kwotą minimum 300 zł, otrzyma ode mnie w prezencie 5 książek z mojej prywatnej kolekcji. Książki są używane, ale w dobrym stanie. Każda będzie ostemplowana, a jedna z nich będzie miała specjalną dedykację ode mnie. Dodatkowo, w paczce może znaleźć się osobisty gadżet, który zbierałem przez lata, wybrany losowo. Prezenty te nie są przedmiotem sprzedaży i nie podlegają reklamacji. Wszystkie zostaną dostarczone w ciągu 30 dni. Z góry dziękuję za Twoje wsparcie 😊