Wesprzyj moich przyjaciół w dokończeniu budowy domu i otrzymaj ode mnie wyjątkowy prezent! Więcej informacji tutaj.

Czekać

Mądry wojownik wie, że w życiu najczęściej czeka. A kiedy już dojdzie do tego, na co czeka, to dalej na coś czeka. W czekaniu jest siła i spokój. W oczekiwaniu napięcie i strach.

Jacek Walkiewicz

Zacznijmy współpracę

Potęga cierpliwości i siła pragnień daje determinację. Wielokrotnie słyszałem, że bez determinacji w życiu nic nie osiągniemy. Czekanie nie oznacza, że coś nie działa. Oznacza, że działa we właściwym czasie. Tak jak rośliny mają swój proces wzrostu od nasiona do dojrzałej rośliny, podobnie w życiu nasze idee również wymagają swojego czasu. Kiedy akceptuję czas potrzebny do osiągnięcia celu, czekam ze spokojem. Kiedy nie akceptuję, oczekuję wyniku z niepokojem. Oczekiwanie to ciągłe napięcie wynikające z poczucia, że to, co robimy, nie przynosi efektów, a już powinno. Bez zaufania, nie ma czekania.

Wesprzyj Moich Przyjaciół i Otrzymaj Wyjątkowy Prezent!

Każda osoba, która wesprze zbiórkę na pomagam.pl kwotą minimum 300 zł, otrzyma ode mnie w prezencie 5 książek z mojej prywatnej kolekcji. Książki są używane, ale w dobrym stanie. Każda będzie ostemplowana, a jedna z nich będzie miała specjalną dedykację ode mnie. Dodatkowo, w paczce może znaleźć się osobisty gadżet, który zbierałem przez lata, wybrany losowo. Prezenty te nie są przedmiotem sprzedaży i nie podlegają reklamacji. Wszystkie zostaną dostarczone w ciągu 30 dni. Z góry dziękuję za Twoje wsparcie 😊