Wesprzyj moich przyjaciół w dokończeniu budowy domu i otrzymaj ode mnie wyjątkowy prezent! Więcej informacji tutaj.

Strona główna » Cytat tygodnia » Coś nowego

Coś nowego

Mądry wojownik wie, że aby coś "nowego" rozpocząć, coś "starego" trzeba zamknąć. Wie, że nie można iść do przodu, stojąc okrakiem, pomiędzy tym co było, a tym co może być.

Jacek Walkiewicz

Zacznijmy współpracę

Aby wejść na nową drogę, ze starej trzeba zejść. To chyba oczywiste. Kiedy nie angażujemy się w to, co robimy, nie osiągamy ani pełnej satysfakcji, ani skuteczności. A jak zaangażować się w coś nowego, skoro ciągle nie wiemy jeszcze czy na pewno chcemy rozstać się z tym starym? To dotyczy związków i biznesów. To dotyczy podejmowania kolejnych decyzji. To również dotyczy ciągłego lęku przed podjęciem złej decyzji. Ale skąd wiemy, która jest dobra, a która zła z perspektywy całego życia?
Dlatego najgorszą decyzją jest jej brak.

Wesprzyj Moich Przyjaciół i Otrzymaj Wyjątkowy Prezent!

Każda osoba, która wesprze zbiórkę na pomagam.pl kwotą minimum 300 zł, otrzyma ode mnie w prezencie 5 książek z mojej prywatnej kolekcji. Książki są używane, ale w dobrym stanie. Każda będzie ostemplowana, a jedna z nich będzie miała specjalną dedykację ode mnie. Dodatkowo, w paczce może znaleźć się osobisty gadżet, który zbierałem przez lata, wybrany losowo. Prezenty te nie są przedmiotem sprzedaży i nie podlegają reklamacji. Wszystkie zostaną dostarczone w ciągu 30 dni. Z góry dziękuję za Twoje wsparcie 😊