Współpraca

 

jacekwalkiewicz1Współpraca

W celu zagwarantowania uczestnikom najwyższej jakości  wykładów, opracowałem na podstawie swoich 25-letnich doświadczeń, zasady współpracy. Zasady mają charakter ogólny. W każdym przypadku szczegóły współpracy ustalam indywidualnie, zgodnie z konkretnymi oczekiwaniami klienta i możliwościami ich zrealizowania.

Prowadzę wykłady autorskie tj. odnoszące się do moich osobistych doświadczeń, w kontekście metod pozwalających zwiększyć skuteczność i satysfakcję w życiu osobistym i zawodowym. Najczęściej podczas spotkań całej firmy, wybranych działów czy grup pracowników np. kadra zarządzająca, handlowcy, itp. Również podczas imprez wystawienniczych czy  konferencji. W wykładach uwzględniam indywidualne potrzeby klienta, dotyczące aktualnej sytuacji w firmie, specyfiki grupy czy celów i szerszego kontekstu tematycznego spotkania. W celu zachowania najwyższej wiarygodności nie prowadzę wykładów na zamówiony temat, jeśli nie jest on zgodny czy spójny  z moimi autorskimi treściami i z moim doświadczeniem. Najczęściej wykorzystywanym, uniwersalnym tytułem jest: „Pełna MOC w życiu i biznesie”.

Od marca 2020 prowadzę wykłady online, na platformach preferowanych przez Klienta.  Wiodący temat to „Pełna MOC w czasach zmian”

We wszystkich sprawach proszę o kontakt na osobisty mail (nikt poza mną  nie ma do niego dostępu): jacekwalkiewicz@gmail.com

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Jacek Walkiewicz. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana korespondencję, jak również w celu archiwizacji korespondencji. Podanie danych jest dobrowolne.

Szczegółowe zasady wpółpracy

 

Najnowsze wpisy:


Inspiracja

Zdrowia i spełnienia marzeń

13 grudnia 2020     Komentarzy:
Czytaj
dalej
Motywacja

Pełna MOC marzeń – książka na całe życie

13 grudnia 2020     Komentarzy:
Czytaj
dalej
Motywacja

Pełna MOC marzeń – książka nie tylko dla dzieci

5 grudnia 2020     Komentarzy:
Czytaj
dalej
© 2015 Copyright JacekWalkiewicz.pl | Projekt i realizacja: