Kontakt

Jacek Transparent 1Od ukazania się mojego wykładu na YouTube ma on ponad 2.7 mln odsłon a ja  dostaję setki maili. Na wykładzie powiedziałem, aby napisali ci, którzy stracili zaufanie do siebie. Miałem na myśli tych 100 osób, siedzących na sali. Jeśli tylko 1 %,  z tych którzy obejrzeli wykład napisze do mnie to będzie to około  3000 tysiące maili. Dlatego nie obiecuję, że wszystkim odpiszę. Ale dobra wiadomość jest taka, że napisałem trzy książki i w nich zawarłem odpowiedzi na większość pytań, które mi zadajecie.

Na maile dotyczące, zapytań o moją dostępność  odpisuję najszybciej jak mogę ale i tak może to zająć kilka dni. Jeżeli sprawa jest pilna, staram się odpowiadać tego samego dnia.

We wszystkich sprawach proszę o kontakt na osobisty mail (nikt poza mną  nie ma do niego dostępu): jacekwalkiewicz@gmail.com

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Jacek Walkiewicz. Dane przetwarzane są wyłącznie w celu udzielenia odpowiedzi na Pani/Pana korespondencję, jak również w celu archiwizacji korespondencji. Podanie danych jest dobrowolne.

Najnowsze wpisy:


Inspiracja

Zdrowia i spełnienia marzeń

13 grudnia 2020     Komentarzy:
Czytaj
dalej
Motywacja

Pełna MOC marzeń – książka na całe życie

13 grudnia 2020     Komentarzy:
Czytaj
dalej
Motywacja

Pełna MOC marzeń – książka nie tylko dla dzieci

5 grudnia 2020     Komentarzy:
Czytaj
dalej
© 2015 Copyright JacekWalkiewicz.pl | Projekt i realizacja: