2 lipca 2016
   
Komentarzy:
   
Kategoria: Motywacja

Drodzy Przyjaciele z UK

Udostępnij

Drodzy Przyjaciele z UK (Ci których znam i Ci, którzy tylko znają mnie).
U nas słońce a u Was Brexit. Nie wiem, w jakiej jesteście kondycji psychicznej ale (razem z Jaśkiem) bardzo chcę Wam powiedzieć, że zawsze kiedy byłem u Was i opowiadaliście mi swoje niezwykłe historie, szczerze Was podziwiałem. Bo każdy z Was ma swoją, unikalną , jedyną drogę do odniesionego sukcesu.

Zawsze byłem pod wrażeniem i opowiadałem o tym po powrocie, jak niezwykle kreatywni, uparci, niezłomni i odważni jesteście.

Dlatego chcę Wam powiedziec, „Polacy nic się nie stało”. Poradzicie sobie dokładnie tak samo jak dotychczas. Nikt Was tam nie przyjmował z bukietem róż. Wszystko co osiągneliście, zawdzięczacie sobie i swojej determinacji, otwartości na zmiany, ryzyko i absolutne wyjście poza sferę komfortu. To Wasza gotowość do doświadczania nowego postawiła na waszej drodze pomocnych ludzi. I tak jak dotychczas nic Wam się nie udawało, tak i teraz jesteście i będziecie sprawcami swojego życia.

Wierzę, że w ogólnym rozrachunku, pięknego życia. I tego Wam życzę z całego serca. A po za tym, jak wiecie z moich wykładów „co nie zabije to….. nie zabije” 🙂. I to jest dobra wiadomość.

No i oczywiście „jak się przewrócisz to… możesz sobie poleżeć”. Ważne tylko, abyście wstając, wzięli coś z ziemi przydatnego dla siebie, i abyście poszli dalej.

IKHAKIMA

Ps. Może to za bardzo patetyczne, i wcale Brexit Was nie martwi, ale miałem taką potrzebę napisać coś specjalnie do Was.

Najnowsze wpisy:


Motywacja

Rozmyślnik – nowa edycja

20 czerwca 2018     Komentarzy:
Czytaj
dalej
Motywacja

Ostatnia szansa!

26 kwietnia 2018     Komentarzy:
Czytaj
dalej
Polecam

Spotkajmy się na Chmielnej!

25 kwietnia 2018     Komentarzy:
Czytaj
dalej
© 2015 Copyright JacekWalkiewicz.pl | Projekt i realizacja: